Niezmiernie miło nam poinformować, że do kolejnego etapu konkursu zakwalifikowały się 24 osoby. Uczestnicy podzieleni zostaną na dwa zespoły, które wezmą udział w rywalizacjach półfinałowych.

Pierwszy półfinał  odbędzie się  18 stycznia 2017, kolejny 16 lutego 2017 w Centrum Kulinarnym Unilever Food Solutions  przy ul. Bałtyckiej 43 w Poznaniu.  Ostatecznie rozstrzygnięcie konkursu nastąpi natomiast 8 marca 2017.

Pełna lista półfinalistów znajduje się poniżej, kolejność przypadkowa.  

I półfinał - 18 stycznia 2017

  1. Tomasz Haczkowski - Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu
  2. Marika Karulak - Zespół Szkół Technicznych w Zbąszynku
  3. Dariusz Serkis - Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim
  4. Bartosz Wicherek - Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim
  5. Krzysztof Ozga - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Bolesławcu
  6. Joanna Palińska - Zesół Szkół Gastronomicznych Technikum nr 9 we Wrocławiu
  7. Mateusz Ludwicki - Zesół Szkół Gastronomicznych Technikum nr 9 we Wrocławiu
  8. Konrad Wojeciechowski - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy  dla Niesłyszących w Krakowie
  9. Bartosz Szczublewski - Zespół Szkół Gastronomicznych w Poznaniu
  10. Miłosz Pluta - Zespół Szkół Gastronomicznych w Poznaniu
  11. Szymon Wrzeszcz - Zespół Szkół Gastronomicznych w Poznań
  12. Daniel Ogonowski - Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Warszawie przy ul. Majdańskiej

II półfinał - 16 lutego 2017

  1. Karolina Krzyżak - Technikum Lider w Lublinie
  2. Tomasz Siewierski - Technikum Lider w Lublinie
  3. Grzegorz Królik - Technikum Lider w Lublinie
  4. Kamila Formela - Zespół Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Gdańsku
  5. Piotr Pezowicz - Zespół Szkół Gastronomicznych w Białystomstoku
  6. Karol Sosnowski -  Zespół Szkół Gastronomicznych w Bydgoszczy
  7. Beata Słomienna - Zespół Szkół Gastronomicznych w Bydgoszczy
  8. Bartłomiej Brzozowski - Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawodawczego w Kościelcu
  9. Klaudia Kiełkowska - Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim
  10. Mateusz Kamiński - Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi
  11. Mariusz Jasiński - Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku
  12. Kamil Piotrowski - Zespół Szkół Gastronomicznych w Łodzi

Lista rezerwowa: Patrycja Mandera - Zespół Szkół Ekonomicznych w Wodzisławiu Śląskim

Przypominamy, że konkurs Młody Kreator Sztuki Kulinarnej skierowany jest do uczniów szkół gastronomicznych.

Zwycięzca otrzyma możliwość odbycia stażu w restauracji z gwiazdką Michelin oraz zagwarantowane miejsce w finale konkursu dla profesjonalnych szefów kuchni Primerba Cup 2017.

Regulamin konkursu

Regulamin konkursu

Pobierz regulamin
sponsorzy