Menu

Jesteśmy Szefami kuchni, którzy wspierają kolegów po fachu

Pomoc dla Szefów kuchni — wsparcie kolegów po fachu

Unilever Food Solutions to firma zbudowana przez Szefów kuchni, dlatego znamy wszystkie kuchenne wyzwania. Robimy wszystko, by wasze zmagania w kuchni stały się odrobinę łatwiejsze. Chcemy dostarczać naszym klientom inspirację, wiedzę oraz najlepsze rozwiązania. 

Wykorzystując bogate doświadczenie w dziedzinie profesjonalnych usług gastronomicznych, nasz zespół składający się z ponad 300 Szefów kuchni tworzy dania o niezmiennie wysokiej jakości, które łączą w sobie doskonały smak, wygodę i bogactwo składników odżywczych.

Nasza globalna sieć ekspertów w dziedzinie żywności pomaga pozyskiwać najlepsze składniki z upraw zrównoważonych, poprawiać jakość naszych produktów, tworzyć ciekawe i popularne przepisy, przygotowywać szkolenia dla Szefów kuchni i zapewniać im wsparcie. 

 

 

 

Śledź poczynania naszego zespołu kucharzy oraz specjalistów w dziedzinie żywności

Jeśli chcesz otrzymać sporą dawkę wiedzy na temat najnowszych technik kulinarnych, zaczerpnąć trochę kuchennego humoru i poczytać o nadchodzących wydarzeniach. Odwiedź nasz profil w mediach społecznościowych i zaczerpnij sporą dawkę inspiracji!

Zadzwoń do nas

800 66 11 11
Bezpłatna infolinia UFS. Zadzwoń: pon.-pt. 8.00-16.00

Kulinarne trendy i inspiracje

Zapotrzebowanie na wegetariańskie lub bezglutenowe potrawy oraz pełnowartościowe, oparte na roślinach diety pokazuje, jak zmieniają się trendy w żywieniu oraz potrzeby klientów. My wiemy, że nadążanie za tymi zmianami czasami może być trudne.

Nasz zespołów Szefów kuchni zapewnia nowe pomysły, ułatwia poznanie najnowszych trendów w żywieniu, przepisów oraz internetowych kursów dla kucharzy

Zobowiązania firmy Unilever Food Solutions do wykorzystania zrównoważonych opakowań

Jeśli chodzi o wykorzystywanie tworzyw sztucznych, w Unilever Food Solutions wierzymy, że im jest ich mniej, tym lepiej dla wszystkich. Program Unilever Sustainable Living Plan jest naszym przewodnikiem w dążeniu do realizacji wielkich założeń, jakie postawiliśmy sobie z myślą o ograniczeniu wykorzystania plastiku.

Do 2020 r.: o połowę zmniejszymy ilość odpadów powstających w wyniku utylizacji naszych produktów.

Do 2025 r.: wszystkie plastikowe opakowania naszej firmy będą nadawały się do ponownego użycia, recyklingu lub kompostowania. Ponadto jedna czwarta naszych opakowań będzie wyprodukowana z wtórnych tworzyw sztucznych (PCR). Zmniejszymy o połowę ilość wykorzystywanych przez nas pierwotnych tworzyw sztucznych poprzez zredukowanie całkowitego wykorzystania opakowań z plastiku o ponad 100 000 ton i przyspieszenie korzystania z tworzyw pochodzących z recyklingu. Pomóż nam zebrać i przetworzyć więcej opakowań z tworzyw sztucznych, niż ich sprzedajemy.

Nie tylko ograniczamy wykorzystanie tworzyw sztucznych, ale także pomagamy tworzyć gospodarkę o zamkniętym obiegu materiałów z plastiku. Oznacza to podejmowanie działań na wszystkich etapach cyklu życia takich tworzyw. 

Podsumowując, nasza trzyczęściowa strategia ograniczania zużycia tworzyw sztucznych wygląda następująco:
 

  1. ZERO PLASTIKU
  2. MNIEJ PLASTIKU
  3. LEPSZY PLASTIK

Please recycle: nasze dążenie do większego wykorzystania zrównoważonych opakowań

Od teraz na wszystkie produkty Unilever Food Solutions będziemy wprowadzać logo „please recycle”, które ma zachęcić naszych klientów oraz konsumentów do przyłączenia się do tej akcji. Dalej ściśle współpracujemy z naszymi dostawcami oraz partnerami w tworzeniu rozwiązań z zakresu recyklingu w obszarach, w których nie są one jeszcze stosowane. 

Menu
Strona Główna
Produkty
Przepisy
Wiedza