Menu

03:42

1. Gotowanie zgodnie z przepisami

W tym filmie dowiesz się, w jaki sposób przepisy pomagają serwować gościom dania o spójnym wyglądzie i smaku, zachować kontrolę nad stanami magazynowymi i zwiększyć zyski.

02:42

2. Tworzenie planu pracy profesjonalnej gastronomii

Robienie właściwych rzeczy we właściwym czasie, takich jak przygotowywanie składników w najlepszej kolejności, utrzymuje restaurację na dobrej drodze do sukcesu. Dowiedz się więcej o tym, jak staranne planowanie może sprawić, że staniesz się cenionym członkiem zespołu kuchennego.

04:07

3. Wybór składników przez kucharza

Nasi szefowie kuchni opowiadają o tym jak decydują co może być a co nie w ich potrawach. Wskazówki obejmują najlepszy sposób na stwierdzenie, czy mięso jest najwyższej jakości i korzyści z lokalnego pozyskiwania.

02:41

4. Sekcje i podział obowiązków w profesjonalnej kuchni

Kiedy kuchnia i jej personel są zaaranżowane w sposób przemyślany i wydajny, życie zawodowe młodszego kucharza jest o wiele lepsze. Dowiedz się dlaczego.

04:11

5. Wybór wyposarzenia i sprzętu gastronomicznego do restauracyjnej kuchni

Zestawienie tego, czego można się spodziewać po wysokiej jakości kuchni restauracyjnej. Dodatkowo sprzęt osobisty, którego potrzebuje każdy szef kuchni – w tym dobry nóż do obierania.

02:38

6. Dobór odpowiednich metod i technik gotowania

Znajomość właściwej metody dla określonego jedzenia wzniesie Twoje gotowanie na niesamowity nowy poziom. Szef kuchni Vusi przedstawia wszystkie informacje na temat smażenia, gotowania, smażenia i nie tylko.

02:58

7. Przyprawianie i przyprawy gastronomiczne

Dowiedz się, jak nadać potrawom równowagę i złożoność. Dowiedz się, dlaczego coś tak prostego jak wyciśnięcie cytryny lub szczypta czarnego pieprzu może wiele zmienić.

02:03

8. Plating, dekorowanie i podawanie dań restauracyjnych

Zapewnienie klientom dobrego pierwszego wrażenia z jedzenia naprawdę poprawi ich zadowolenie i reputację Twojej restauracji. Nasi kucharze dzielą się poradami dotyczącymi potraw i prezentacji

Menu
Strona Główna
Produkty
Przepisy
Wiedza