Menu

03:07

1. Google Moja Firma

Podobnie jak media społecznościowe, to narzędzie do tworzenia list online to świetny sposób na poinformowanie potencjalnych nowych klientów o Twojej restauracji. Dowiedz się, dlaczego powinieneś dopracować informacje o Twojej firmie online i dodać atrakcyjne zdjęcia swojego jedzenia.

04:04

2. Co sprawia, że strona internetowa jest dobra?

Specjaliści od marketingu cyfrowego i Szefowa kuchni UFS, Joanna Gendrano, zdradzą Ci, jak stworzyć świetną stronę internetową. Eksperci odpowiedzą na pytania takie jak dlaczego strona restauracji powinna być łatwa w nawigacji, posiadać bezproblemowy system rezerwacji i być regularnie aktualizowana.

03:30

3. Jak założyć stronę internetową

Szybkie i jasne wprowadzenie do sworzenia witryny, która pomoże rozwijać marketing cyfrowy każdej restauracji. Obejmuje wybór odpowiedniego kreatora stron internetowych, zakup nazwy domeny oraz wybór układu i stylu pasującego do Twojej marki.

03:14

4. Radzenie sobie z recenzjami online

Ten film wyjaśnia, gdzie znaleźć recenzje swojej firmy i jak najlepiej na nie odpowiadać. Nawet negatywne komentarze mogą zostać zamienione w pozytywne i wykorzystane jako potężna forma marketingu cyfrowego dla Twojej restauracji.

Menu
Strona Główna
Produkty
Przepisy
Wiedza