Podkreśl smak potraw dzięki Knorr Professional 100% Naturalnych Składników

Bez względu na to, czy chodzi o mięso, ryby czy ziemniaki – dodaj autentyczny i naturalny smak, nie przysłaniając aromatu dania. Przyprawianie potraw jest dobrym pomysłem z wielu powodów. Nadają bogaty smak bez dodawania tłuszczu i sztucznych substancji wzmacniających smak. Ponadto badania pokazują, że przyprawy korzenne przyczyniają się do poprawy zdrowia tak, jak owoce i warzywa, zapewniając właściwości przeciwutleniające, przeciwzapalne, bakteriobójcze i przeciwwirusowe. Każda z nich jest dobra, lecz niektóre z nich charakteryzują się wyjątkowo bogatym smakiem oraz doskonałymi właściwościami odżywczymi. Są to między innymi: cynamon, papryka chili, oregano, bazylia, tymianek, rozmaryn, czosnek i imbir.

 

Z naszą nową gamą przypraw możesz korzystać ze wszystkich zalet naturalnych przypraw i dopasować je do potrzeb szybko rozwijającego się świata szefów kuchni.

Bez dodatków

Nasza gama przypraw emanuje bogactwem smaku natury. Ich konsekwentna jakość daje Ci pewność, której potrzebujesz do tworzenia potraw o doskonałym smaku – bez żadnych dodatków czy sztucznych wzmacniaczy smaku.

Wychodzenie naprzeciw wszystkim Twoim oczekiwaniom

Nasza gama przypraw emanuje bogactwem smaku natury. Ich konsekwentna jakość daje Ci pewność, której potrzebujesz do tworzenia potraw o doskonałym smaku. Przyprawy Knorr oferują idealne, naturalne rozwiązanie dla Twoich potrzeb bez względu na to, czy przygotowujesz pierś z kurczaka, przyprawiasz frytki po smażeniu czy też chcesz nadać rybom, takim jak łosoś czy dorsz, specjalny akcent.

Odkryj sześć naszych przypraw wykonanych w 100% z naturalnych składników