Menu

O nas

Na całym świecie pomagamy szefom kuchni serwować pyszne i zdrowe dania tak, by skłonić gości do ponownych odwiedzin lokalu.

Tworzymy profesjonalne produkty, które pomagają zaoszczędzić tak cenny w kuchni czas, pozwalając jednocześnie zachować wyjątkowy smak i oryginalny styl potraw. Równocześnie dostarczamy pomysły i inspiracje, dzięki którym Twoje menu może stać się jeszcze bardziej ekscytujące.

Potrzeba prawdziwego zaangażowania, by z powodzeniem prowadzić kuchnię. Ból, oparzenia, stres, długie godziny pracy... i tylko Szefowie Kuchni naprawdę to rozumieją. Jesteśmy Szefami Kuchni wspierającymi Szefów Kuchni.

00:38

Świat gastronomii znamy od podszewki

W branży spożywczej działamy już od 1880 r., budując takie międzynarodowe marki jak m. in. Knorr, Hellmann’s, Lipton. Blisko współpracujemy z operatorami lokali różnej wielkości, od niezależnych restauracji, poprzez hotele sieciowe, po catering kontraktowy, aż w 74 krajach świata. Rozumiemy zatem kluczową potrzebę zachowania równowagi między chęcią zachwycenia gości a generowaniem zysku.

Od szefów kuchni dla szefów kuchni

Będąc częścią koncernu Unilever, rozumiemy konsumentów, Twoich gości. Wykorzystujemy tę wiedzę, aby pomagać szefom kuchni dostosowywać się do zmieniających się gustów klientów. Nasz zespół wysoce wykwalifikowanych kucharzy i żywieniowców wspiera klientów w odnajdywaniu balansu między wspaniałym smakiem a zachowaniem wartości odżywczych potraw, przygotowywanych na stałym, wysokim poziomie. Dzięki obecności Unilevera na całym świecie, możemy wdrażać pomysły kulinarne z różnych części świata.

Rozwój z myślą o przyszłości

Zależy nam, aby potrawy trafiające na stół w lokalach naszych klientów były zdrowe i pożywne, ale równie ważny jest dla nas nasz wpływ na środowisko. Stosując składniki i opakowania, które są mu przyjazne, generując mniejszą ilość odpadów, zużywając mniej energii, pozostajemy w zgodzie z koncepcją prowadzenia biznesu w sposób odpowiedzialny.

Jedzenie ma dla nas ogromne znaczenie

Zaufaj nam - pomożemy Ci zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających gości.

Menu
Strona Główna
Produkty
Przepisy
Wiedza