Menu

Aby pobrać broszurę, wypełnij poniższy formularz. Będziemy potrzebować Twojego numeru telefonu, by móc przeprowadzić z Tobą rozmowę dotyczącą webinaru oraz Twojego adresu e-mail, aby wysyłać Ci zaproszenia na kolejne webinary i spersonalizowane wiadomości

Rejestrując się dodatkowo oświadczasz, że:

  1. Masz ukończone 18 lat
  2. Wyrażasz zgodę na następujące działania dotyczące Twoich danych osobowych:
  • Udostępnienie Twojego adresu mailowego przez Unilever Polska sp. z o.o. do IGLOTEX Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w celu przesyłania przez ten podmiot informacji marketingowych drogą elektroniczną.
  • Udostępnienie Twojego numer telefonu przez Unilever Polska sp. z o.o. do IGLOTEX Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w celu przekazywania przez ten podmiot treści marketingowych drogą telefoniczną.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej jak IGLOTEX Dystrybucja Polska sp. z o.o. będzie wykorzystywał Twoje dane osobowe zapoznaj się z polityką prywatności dostępna tutaj.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym jak Unilever Polska przetwarza Twoje dane osobowe zapoznaj się z naszą Informacją o Prywatności oraz Informacją o Plikach Cookie.

W przypadku, gdy nie chcesz zgodzić się na powyższe działania, możesz pozyskać materiały z webinaru w siedzibie Unilever Polska sp. z o.o.

Menu
Strona Główna
Produkty
Przepisy
Wiedza