Menu

Szczegóły wydarzenia

Webinar "Inspiracje street food cz. 3", który powstał we współpracy z IGLOTEX Dystrybucja Polska sp. z o.o, już 22 kwietnia 2021 r. o godzinie 11:00. Aby wziąć w nim udział, wypełnij poniższy formularz. Będziemy potrzebować Twojego numeru telefonu, by móc przeprowadzić z Tobą rozmowę dotyczącą webinaru oraz Twojego adresu e-mail, aby wysłać Ci link do wydarzenia, broszurę z przepisami po webinarze oraz spersonalizowane wiadomości e-mail.

Rejestrując się dodatkowo oświadczasz, że:

  1. Masz ukończone 18 lat
  2. Wyrażasz zgodę na następujące działania dotyczące Twoich danych osobowych:
  • Udostępnienie Twojego adresu mailowego przez Unilever Polska sp. z o.o. do IGLOTEX Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w celu przesyłania przez ten podmiot informacji marketingowych drogą elektroniczną.
  • Udostępnienie Twojego numer telefonu przez Unilever Polska sp. z o.o. do IGLOTEX Dystrybucja Polska Sp. z o.o. w celu przekazywania przez ten podmiot treści marketingowych drogą telefoniczną.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej jak IGLOTEX Dystrybucja Polska sp. z o.o. będzie wykorzystywał Twoje dane osobowe zapoznaj się z polityką prywatności dostępna tutaj.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym jak Unilever Polska przetwarza Twoje dane osobowe zapoznaj się z naszą Informacją o Prywatności oraz Informacją o Plikach Cookie.

W przypadku, gdy nie chcesz zgodzić się na powyższe działania, możesz pozyskać materiały z webinaru w siedzibie Unilever Polska sp. z o.o.

Menu
Strona Główna
Produkty
Przepisy
Wiedza