Najbardziej uznani szefowie kuchni to osoby ciągle rozwijające własne umiejętności kulinarne. Program szkoleń Unilever Food Solutions to AKADEMIA CHEFMANSHIP przeznaczona dla osób z doświadczeniem w sektorze hoteli i restauracji oraz tych, którzy chcą wzbogacić swoje umiejętności o nowe techniki kulinarne. Podczas wspólnego przygotowywania dań na warsztatach uczestnicy otrzymują mnóstwo inspiracji, które wspomogą w tworzeniu nowych przepisów i atrakcyjnego menu.

Kuchnia francuska

Kuchnia francuska

Jeżeli chcesz przebyć kulinarną podróż od Pól Elizejskich aż do rozgrzanej Marsylii, zapraszamy na warsztaty z kuchni francuskiej, coraz bardziej popularnej, a nie do końca odkrytej w Polsce. Podczas praktycznych warsztatów w Akademii Chefmanship Unilever Food Solutions dowiesz się m.in. jak zrobić starofrancuską zupę cebulową, klasyczne pate, suflet czekoladowy oraz wiele innych potraw.

Kuchnia hiszpańska

Kuchnia hiszpańska

Dania kuchni hiszpańskiej należą do jednego z najbardziej nieznanych odłamów kuchni basenu Morza Śródziemnomorskiego. Gazpacho andaluzyjskie, paella, tortilla de patatas, serrano to tylko przykłady potraw pełnych smaku, które zaprezentujemy podczas warsztatów.  

Kuchnia staropolska

Kuchnia staropolska

Od dawien dawna kuchnia staropolska gości na naszych stołach i podbija serca najwybredniejszych krytyków kulinarnych. Sięgamy pamięcią do najstarszych dań i przypominamy sobie czym Polska stała. Zalewajki, czerniny, mięsa pieczone, duszone, kacze i dzikie, podane z zapomnianymi dodatkami. To wszystko czeka na warsztatach z Kuchni Staropolskiej. 

Kuchnia zimna - przystawki i zakąski

Kuchnia zimna - przystawki i zakąski

Inspiracji czas start! Ruszamy z unikalnym konceptem przystawek i dań garmażeryjnych. Zimny bufet nie może być nudny, zatem jeżeli szukasz pomysłów na nową paletę dań – serdecznie zapraszamy na warsztaty. Poznasz unikalne i nowoczesne dania oraz techniki kulinarne pozwalające urozmaicić Twoje menu.

Grill & Pizza & Pasta

Grill & Pizza & Pasta

Jeżeli prowadzisz lokal typu bistro, czy lokal szybkiej obsługi lub po prostu chcesz poszerzyć swoją ofertę, gorąco zapraszamy na warsztaty. Dowiesz się jak zrobić prawdziwą włoską i amerykańską pizzę, sosy do pizzy rustykalne i nowoczesne. Unikalne marynaty do mięs, techniki grillowania, makarony i sałatki. Pokażemy topowe dania, które pomogą tobie wyróżnić się na rynku. 

Kuchnie Świata

Kuchnie Świata

Jeżeli chcesz w jednym miejscu poznać kuchnie całego świata, są to idealne warsztaty dla Ciebie. Razem ugotujemy klasyki kuchni orientalnej,  Ameryki Północnej oraz pikantnej kuchni łacińskiej. Europejskie dania również zagoszczą na stołach. Bukiet przypraw z całego świata w jednym miejscu na raz. Zapraszamy zainteresowanych!

Kuchnia cateringowa / bufetowa

Kuchnia cateringowa / bufetowa

Usługi bufetowo/cateringowe w gastronomii rozwijają się bardzo dynamicznie. Chcemy inspirować nowoczesnymi daniami lub technikami kulinarnymi opartymi o lata doświadczeń. Najlepsze pomysły zaczniemy zimnym bufetem, potem przygotujemy dania główne oraz na koniec słodki bufet. Jeżeli lubisz się rozwijać- nie czekaj, zapisz się na szkolenie. 

Kuchnia śródziemnomorska

Kuchnia śródziemnomorska

Jedna z najciekawszych i najbardziej widowiskowych kuchni świata. Do niedawna przypisywana drogim, pięciogwiazdkowym hotelom, dziś gości w większości kart menu. Polecamy przygotować z nami wszystkie najważniejsze dania. Pozwól codziennie swoim gościom poczuć się jak na wakacjach. Ugotujemy klasyki kuchni basenu śródziemnomorskiego takie jak Tagine, Bouillabaisse, Keftedes czy grillowane antipasti. Zapraszamy na kulinarne inspiracje. 

Kuchnia włoska

Kuchnia włoska

Badania nie kłamią - kuchnia włoska uchodzi za ulubioną obcą szkołę gotowania wśród Polaków. Przygotujemy klasyczne dania z Italii, takie jak Minestrone, Ribolitta ukręcimy rustykalną pizze. Przejdziemy przez dania takie jak Saltimbocca, osobuco, vitello tonnato,  makarony klasyczne i zapiekane, sałatki i focacia. Daj się porwać daniom jednej z najstarszej kuchni świata! Zapraszamy!  

Szkolenia dla klientów UFS są bezpłatne, a szczegóły organizacyjne ustalane są indywidualnie podczas kontaktu z naszym przedstawicielem.