Menu

01:32

O ICCA Dubai

Założone w 2005 roku,  the International Centre for Culinary Arts - ICCA Dubai jest słynnym, najnowocześniejszym i wielokrotnie nagradzanym na całym świecie centrum szkoleniowym, które gwarantuje nabycie umiejętności kulinarnych na światowym poziomie. 

Czym się zajmuje ICCA Dubai?

ICCA Dubai specjalizuje się w organizowaniu szkoleń pozwalających poznać swoim kursantom najlepsze praktyki z branży. Centrum zapewnia również możliwość znalezienia pracy w sektorze HoReCa, gdzie kursant nabiera unikalnego doświadczenia. ICCA Dubai może pochwalić się 100% skutecznością zatrudnienia swoich studentów, na przykład w prestiżowych hotelach ZEA czy na Bliskim Wschodzie.

Absolwenci ICCA Dubai są uznanymi szefami kuchni, managerami w sektorze HoReCa, przedsiębiorcami, właścicielami najlepszych restauracji, innowacyjnymi kreatorami jedzenia i nie tylko.

ICCA Dubai nawiązał strategiczną współpracę z Unielever Food Solution, aby opracowywać i udostępniać darmowe szkolenia online dla szefów kuchni dzięki platformie Akademia UFS. Działamy razem od 2008 roku!

Czy ICCA Dubai jest rozpoznawalny w branży?

Tak! ICCA Dubai jest uwzględnione w rankingu TOP10 Instytutów Kulinarnych na świecie, oferując programy akredytowane przez prestiżowe The City and Guilds w Londynie, docenione przez the World Association of Chefs Societies (WorldChefs) i zatwierdzone przez Knowledge and Human Development Authority (KHDA), podlegający władzom Dubaju, ZEA. 

ICCA Dubai jest też dumnym laureatem wielu międzynardowych i regionalnych nagród, między innymi ‘International Centre of Excellence Award - Middle East 2016' i prestiżowego wyróżnienia The City and Guilds, czyli ‘International Centre of the Year Award 2016 - 2018’, uznawanego za Oskara w branży. 

Co dodatkowo oferuje ICCA Dubai?

Jako użytkownik platformy Akademia UFS, otrzymujesz darmowy dostęp do webinarów ICCA prowadzonych na żywo, aby nawet online szlifować swoją wiedzę i umiejętności.

Menu
Strona Główna
Produkty
Przepisy
Wiedza