Materiały wsparcia sprzedaży Lipton i Pure Leaf są dostarczane naszym klientom po indywidualnych uzgodnieniach z przedstawicielem Unilever Food Solutions.
Filiżanka Lipton

Filiżanka Lipton

Biała filiżanka w nowoczesnym kształcie z dyskretnym logo Lipton wygrawerowanym na dnie . Pojemności  filiżanki to 200 ml. Rozwiązanie to w komplecie ze spodkiem idealnie pasuje do hoteli i pensjonatów (podczas śniadania). Komplet z czajniczkiem można również wykorzystać do serwowania herbat w restauracji lub lobby barach.

Spodek Lipton

Spodek Lipton

Biały spodek z dyskretnie wygrawerowanym logo w nowoczesnym kształcie pasujący zarówno do filiżanki jaki i do szklanki Lipton.

Imbryk Lipton

Imbryk Lipton

Biały imbryk o nowoczesnym kształcie, doskonały do podania herbaty gościom w restauracji lub w hotelu. Pojemność całkowita to 500 ml, zaleca się jednak zalewać 300 ml aby uzyskać odpowiednio mocny napar. Czajniczek idealnie komponuję się z filiżanką oraz podstawkiem Lipton.

Szklanka Lipton

Szklanka Lipton

Szklanka w nowoczesnym kształcie z dyskretnym logo Lipton wygrawerowanym na dnie . Pojemności  szklanki to 200ml.Rozwiązanie to w komplecie ze spodkiem idealnie pasuje do hoteli i pensjonatów (podczas śniadania). Komplet ze spodkiem na zuzytą herbatę można również wykorzystać do serwowania herbat w restauracji lub lobby barach.

Spodek na zużyte torebki Lipton

Spodek na zużyte torebki Lipton

Biały spodek z logo Lipton do odkładania zużytych torebek herbaty. Świetnie komponuje się ze szklanką Lipton. Spodek  służy jako przykrywka do szklanki. Uniwersalne i funkcjonalne rozwiązanie dla restauracji i hoteli serwujących herbaty bez czajniczka.

Skrzynka na herbaty Lipton Classic 8 przegródek

Skrzynka na herbaty Lipton Classic 8 przegródek

Drewniana skrzynka do prezentacji i serwowania herbat Lipton Classic w kopertach. Skrzynka pozwala podzielić hebraty na 8 wariantów smakowych. Skrzynka nie posiada pokrywki co powoduje, że jest lekka i łatwa do przenoszenia. Rozwiązanie idealne do zastosowania przy okazji konferencji lub śniadań w hotelach.

Skrzynka na herbaty Lipton Classic 12 przegródek

Skrzynka na herbaty Lipton Classic 12 przegródek

Drewniana skrzynka do prezentacji i serwowania herbat Lipton Classic w kopertach. Skrzynka pozwala podzielić hebraty na 12 wariantów smakowych. Skrzynka nie posiada pokrywki co powoduje, że jest lekka i łatwa do przenoszenia. Rozwiązanie idealne do zastosowania przy okazji konferencji lub śniadań w hotelach.

Skrzynka na herbaty Lipton Classic 8 przegródek - zamykana

Skrzynka na herbaty Lipton Classic 8 przegródek - zamykana

Zamykana drewniana skrzynka do prezentacji i serwowania herbat Lipton Classic w kopertach. Skrzynka pozwala podzielić herbaty na 8 wariantów smakowych. Rozwiązanie idealne do zastosowania przy okazji konferencji lub śniadań w hotelach oraz w restauracjach i lobby barach gdzie herbata serwowana jest a'la carte.

Skrzynka na herbaty Lipton Classic  12 przegródek - zamykana

Skrzynka na herbaty Lipton Classic 12 przegródek - zamykana

Zamykana drewniana skrzynka do prezentacji i serwowania herbat Lipton Classic w kopertach. Skrzynka pozwala podzielić herbaty na 12 wariantów smakowych. Rozwiązanie idealne do zastosowania przy okazji konferencji lub śniadań w hotelach oraz w restauracjach i lobby barach gdzie herbata serwowana jest a'la carte.

Skrzynka na herbaty Lipton Piramida 8 przegródek - zamykana

Skrzynka na herbaty Lipton Piramida 8 przegródek - zamykana

Zamykana drewniana skrzynka w nowoczesnej stylistyce  do prezentacji i serwowania herbat Lipton Piramida. Skrzynka pozwala podzielić herbaty na 8 wariantów smakowych. Rozwiązanie idealne do zastosowania  w restauracjach i lobby barach gdzie herbata serwowana jest a'la carte.

Skrzynka na herbaty Lipton Piramida 12 przegródek - zamykana

Skrzynka na herbaty Lipton Piramida 12 przegródek - zamykana

Zamykana drewniana skrzynka w nowoczesnej stylistyce  do prezentacji i serwowania herbat Lipton Piramida. Skrzynka pozwala podzielić herbaty na 12 wariantów smakowych. Rozwiązanie idealne do zastosowania  w restauracjach i lobby barach gdzie herbata serwowana jest a'la carte.

Warnik 10 l

Warnik 10 l

Warnik do zagotowywania wody o pojemności 8 litrów.

Klepsydra Pure Leaf

Klepsydra Pure Leaf

Klepsydra w trzech kolorach. Każdy z nich dopasowany jest do odmierzania czasu zaparzania konkretnego rodzaju herbaty.

Kubek, spodek i pokrywka

Kubek, spodek i pokrywka

Specjalnie zaprojektowany kubek z przezroczystą podwójną ścianą. Dzięki niemu herbata utrzymuje ciepło, a Twoi goście mogą cieszyć się widokiem zaparzanej herbaty, , przy czym nie nagrzewa się od zewnątrz i nie parzy rąk. 

Uzupełnienie zestawu w postaci spodka, który zapenia higieczniczne podanie herbaty (np. z łyżeczką, cukrem) oraz pokrywki, dzięki której napar dłużej zachowuje aromat oraz odpowienią temperaturę. Odwrócona pokrywka słóży również jako podstawek na torebkę herbaty po jej wcześniejszym zaparzeniu.

Drewniany prezenter herbaty

Drewniany prezenter herbaty

Drewniany prezenter herbaty może być ustawiony pionowo na linii oka gości w restauracji lub kawiarni. Wykonany z bambusowego drewna, może być również podany gościom w celu wyboru smaku herbaty bezpośrednio przed zaparzeniem.