Urban Monkey to nie tylko tłoczone na zimno, niepasteryzowane soki o krótkich, czystych recepturach i PRZEPYSZNYCH, egzotycznych kombinacjach smakowych. To również zupełnie nowa na polskim rynku kategoria produktów do picia premium, która już podbija zagraniczne rynki: RAW!

RAW oznacza autentyczne, naturalnie funkcjonalne i minimalnie przetworzone – jak najbliżej Matki Natury! Najpierw tłoczymy najwyższej jakości owoce i warzywa na zimno, w ten sposób wydobywając z nich wszystko to, co w nich najlepsze, najsmaczniejsze i najzdrowsze. W kolejnym kroku upewniamy się, że cała ta dobroć zostanie w naszych produktach jak najdłużej, a jednocześnie wszystkie szkodliwe bakterie zostałą wyeliminowane. W tym celu wykorzystujemy innowacyjną technologię HPP, poddając nasze soki bardzo wysokiemu ciśnieniu. Dzięki temu, w przeciwieństwie do soków pasteryzowanych, Urban Monkey to 100% witamin i składników odżywczych naturalnie występujących w owocach! To również smak i doznania jak w przypadku świeżo wyciśniętego soku, ale na dłużej i bezpieczniej.

Napoje Urban Monkey to idealny dodatek do dań

Zaproponuj swoim gościom zdrowe i smaczne napoje Urban Monkey. Szeroka gama produktów i duży wybór smaków. Każdy znajdzie swój ulubiony.

 

Produkty Urban Monkey możesz zakupić korzystając z webshopu UFS. Ich dystrybutorem jest ELTA POLSKA.

RAW JUICES

AKT DOBROCI DLA SIEBIE SAMEGO

Lubimy moc witamin i składników mineralnych naturalnie występujących w owocach, bo Matka Natura wie, co dla nas najlepsze. Urban Monkey to sok tłoczony na zimno pełny dobra i wartości odżywczych! Jako optymiści z natury stworzyliśmy napoje, które chcemy pić każdego dnia.

RAW SMOOTHIES

OWOCE I WARZYWA DO PICIA

Niemal wszystkie składniki odżywcze, których potrzebujemy, można znaleźć w surowych warzywach i owocach. Nasze smoothies to pyszna metoda na dzienną porcję owoców. Żadnych koncentratów!
 

RAW SHOTS

MAŁE ALE DZIELNE 

Mocne uderzenie tłoczonych na zimno składników, takich jak imbir i kurkuma. W końcu w shocie chodzi o to, żeby szybkim strzałem dostarczyć sobie dobrych, aktywnych składników – dlatego chcemy od imbiru i kurkumy jak najwięcej.

RAW LEMONADES*

PYSZNE NAPOJE DLA SPRAGNIONYCH!

Proste: tłoczone na zimno sok i woda, czasem syrop z agawy, czasem miód! Wiadomo, że podgrzana cytryna nie daje nam już tego, co w niej najlepsze. Dlatego zamiast podgrzewania, tłoczymy na zimno żeby dostarczyć Ci pełnię dobra od Matki Natury.

*dostępne wkrótce!

RAW COCONUT WATER*

WODA KOKOSOWA 100% 

Świeży smak, naturalna pełnia składników odżywczych. Naturalne elektrolity. Świetna podczas treningu jak i przy wypoczynku.

*dostępna wkrótce!