Poznaj najwyższej jakości herbatę Pure Leaf w nowym, organicznym wydaniu. Eleganckie i w całości biodegradowalne opakowania skrywają certyfikowane mieszanki herbat pochodzących z plantacji, które nie używają sztucznych nawozów i pestycydów.

Dodatkowo, nowa kolekcja Pure Leaf Tea Master została przygotowana przez Mistrzów Herbaty, którzy zadbali o wysublimowany smak autorskich mieszanek, które trafią w gusta nawet najbardziej wymagających gości.

Kim są Mistrzowie Herbaty?

Tak jak najlepsi wytwórcy wina zatrudniają sommelierów, tak herbaty Pure Leaf współtworzą Mistrzowie Herbaty. Ich wieloletnie doświadczenia degustacji herbaty oraz rozległa wiedza o procesie wytwarzania i parzenia pozwalają na wybór najlepszych liści herbaty i uzupełnienie ich o owoce i zioła, które wzmacniają wyjątkowy aromat naparu.

Mistrzowie Herbaty Pure Leaf starannie selekcjonują plantacje, wybierając te najlepsze na świecie, które oferują naturalne metody przetwarzania herbaty. Dzięki temu mieszanki Pure Leaf zawierają tylko całe liście herbaty, które są ręcznie i delikatnie zbierane, następnie zwijane i suszone. Pozwala to zachować pełnię smaku i aromatu.

Z miłości do herbaty i planety

Tylko 25 proc. herbaty na świecie jest uprawianej w sposób organiczny, czyli pochodzi z plantacji, które nie używają sztucznych nawozów i pestycydów. Ponieważ wpływają one na smak, w Pure Leaf wykorzystujemy tylko herbatę pochodzącą z organicznych upraw, dzięki czemu osiągamy czysty smak i autentyczną jakość naparu.

Dbamy też o biodegradowalność opakowań. Stworzyliśmy w pełni przyjazne środowisku opakowania, w tym kartonowe pudełka oraz torebki i saszetki wykonane z naturalnych i biodegradowalnych materiałów – jednocześnie pięknych, bo jedwabiście przezroczystych.

Herbaty Pure Leaf posiadają też certyfikat Rainforest Alliance ™, który jest wyrazem naszej troski o zachowanie różnorodności biologicznej, zapewnienia ochrony środowiska oraz dobrobytu plantatorów, ich rodzin i społeczności. Te wartości podzielają goście prestiżowych kawiarni i luksusowych hoteli. Są świadomymi konsumentami, którzy doceniają naturalność serwowanych dań i napojów.

Rozkoszuj się bogactwem smaków

Mistrzowie Herbaty Pure Leaf stworzyli  mieszanki herbat i naparów, które dostarczają ekskluzywnych doznań miłośnikom bursztynowego naparu.

Wśród herbat czarnych, poza klasyczną English Breakfast łączącą drzewny smak liści z Rwandy z intensywnością herbaty z Assam, znajdziemy dwie mieszanki: Herbatę czarną z jagodami, która zachwyca owocową świeżością oraz Earl Grey, którego liście pochodzące z Rwandy są wypełnione naturalnym aromatem bergamotki.

Herbaty zielone to Herbata zielona Gunpowder, która swoją nazwę zawdzięcza ciasno zwiniętym liściom. Zwijanie liści pomaga zachować ich smak i aromat oraz sprawia, że są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dla gości poszukujących kwiatowych aromatów przygotowaliśmy Herbatę zieloną z jaśminem.

W kolekcji Pure Leaf Tea Master znalazły się też napary: nowy wariant, czyli idealny na jesienne wieczory Cynamon z dzikim jabłkiem, staranie wyselekcjonowany Rumianek oraz wyrazista Mięta pieprzowa.

Pure Leaf - kolekacja Tea Master

Pure Leaf - kolekacja Tea Master

Pobierz broszurę