Menu

Materiały wsparcia sprzedaży Lipton są dostarczane naszym klientom po indywidualnych uzgodnieniach z przedstawicielem Unilever Food Solutions.

Filiżanka Lipton

Filiżanka Lipton

Biała filiżanka w nowoczesnym kształcie z dyskretnym logo Lipton wygrawerowanym na dnie . Pojemności  filiżanki to 200ml.Rozwiązanie to w komplecie ze spodkiem idealnie pasuje do hoteli i pensjonatów (podczas śniadania). Komplet z czajniczkiem można również wykorzystać do serwowania herbat w restauracji lub lobby barach.

Spodek Lipton

Spodek Lipton

Biały spodek z dyskretnie wygrawerowanym logo w nowoczesnym kształcie pasujący zarówno do filiżanki jaki i do szklanki Lipton.

Imbryk Lipton

Imbryk Lipton

Biały imbryk o nowoczesnym kształcie, doskonały do podania herbaty gościom w restauracji lub w hotelu. Pojemność całkowita to 500 ml, zaleca się jednak zalewać 300 ml aby uzyskać odpowiednio mocny napar. Czajniczek idealnie komponuję się z filiżanką oraz podstawkiem Lipton.

Szklanka Lipton

Szklanka Lipton

Szklanka w nowoczesnym kształcie z dyskretnym logo Lipton wygrawerowanym na dnie . Pojemności  szklanki to 200ml.Rozwiązanie to w komplecie ze spodkiem idealnie pasuje do hoteli i pensjonatów (podczas śniadania). Komplet ze spodkiem na zuzytą herbatę można również wykorzystać do serwowania herbat w restauracji lub lobby barach.

Spodek na zużyte torebki Lipton

Spodek na zużyte torebki Lipton

Biały spodek z logo Lipton do odkładania zużytych torebek herbaty. Świetnie komponuje się ze szklanką Lipton. Spodek  służy jako przykrywka do szklanki. Uniwersalne i funkcjonalne rozwiązanie dla restauracji i hoteli serwujących herbaty bez czajniczka.

Skrzynka na herbaty Classic 8 przegródek

Skrzynka na herbaty Classic 8 przegródek

Drewniana skrzynka do prezentacji i serwowania herbat Lipton Classic w kopertach. Skrzynka posiada plastikową wkładkę pomagającą podzielić hebraty na 8 wariantów smakowych. Skrzynka nie posiada pokrywki co powoduje, że jest lekka i łatwa do przenoszenia. Rozwiązanie idealne do zastosowania przy okazji konferencji lub śniadań w hotelach.

Skrzynka na herbaty Classic 12 przegródek

Skrzynka na herbaty Classic 12 przegródek

Drewniana skrzynka do prezentacji i serwowania herbat Lipton Classic w kopertach. Skrzynka posiada plastikową wkładkę pomagającą podzielić hebraty na 12 wariantów smakowych. Skrzynka nie posiada pokrywki co powoduje, że jest lekka i łatwa do przenoszenia. Rozwiązanie idealne do zastosowania przy okazji konferencji lub śniadań w hotelach.

Skrzynka na herbaty Classic zamykana 8 przegródek

Skrzynka na herbaty Classic zamykana 8 przegródek

Zamykana drewniana skrzynka do prezentacji i serwowania herbat Lipton Classic w kopertach. Skrzynka posiada plastikową wkładkę pomagającą podzielić herbaty na 8 wariantów smakowych. Rozwiązanie idealne do zastosowania przy okazji konferencji lub śniadań w hotelach oraz w restauracjach i lobby barach gdzie herbata serwowana jest a'la carte.

Skrzynka na herbaty Classic  zamykana 12 przegródek

Skrzynka na herbaty Classic zamykana 12 przegródek

Zamykana drewniana skrzynka do prezentacji i serwowania herbat Lipton Classic w kopertach. Skrzynka posiada plastikową wkładkę pomagającą podzielić herbaty na 12 wariantów smakowych. Rozwiązanie idealne do zastosowania przy okazji konferencji lub śniadań w hotelach oraz w restauracjach i lobby barach gdzie herbata serwowana jest a'la carte.

Skrzynka na herbaty Piramida zamykana 8 przegródek

Skrzynka na herbaty Piramida zamykana 8 przegródek

Zamykana drewniana skrzynka w nowoczesnej stylistyce  do prezentacji i serwowania herbat Lipton Piramida. Skrzynka posiada plastikową wkładkę pomagającą podzielić herbaty na 8 wariantów smakowych. Rozwiązanie idealne do zastosowania  w restauracjach i lobby barach gdzie herbata serwowana jest a'la carte.

Warnik 4l

Warnik 4l

Warnik do zagotowywania wody o pojemności 4 litrów.

Warnik 8l

Warnik 8l

Warnik do zagotowywania wody o pojemności 8 litrów.