Dobre zioła i przyprawy to te, których pochodzenia i jakości jesteśmy pewni. Autentyczny smak jest powiązany ze świeżością, którą uzyskamy stosując tylko w 100% naturalne przyprawy.

Twoje dania będą smakować wyśmienicie tylko wtedy, jeśli użyjesz odpowiedniej kompozycji przypraw. Źle dobrane mieszanki przypraw mogą zabić naturalny smak składników potrawy lub zbyt podkreślić niektóre smaki, jak słodki czy ostry.

 Przyprawa do kuchni tradycyjnej Knorr 100% Natural

Przyprawa do kuchni tradycyjnej Knorr 100% Natural

Przyprawa do kuchni tradycyjnej Knorr 100% Natural pozwala odkryć klasyczne dania na nowo. To kompozycja aromatycznego czosnku z rodzimym kminkiem, majerankiem i cząbrem, która nada mięsnej potrawie rozgrzewającego smaku – takiego, który Twoi goście pamiętają z dzieciństwa.

Przyprawa do mięs Knorr 100% Natural

Przyprawa do mięs Knorr 100% Natural

Delikatnie pikantna, pełna klasycznych aromatów cebuli, czosnku i pieprzu cayenne oraz przełamana orientalnym kuminem – oto Przyprawa do mięs Knorr 100% Natural, dzięki której Twoje dania z mięsa nabiorą pełnego, naturalnego smaku.

Przyprawa do grilla Knorr 100% Natural

Przyprawa do grilla Knorr 100% Natural

Wyśmienite dania z grilla charakteryzują się aromatami świeżo mielonej papryki, ostrej gorczycy, delikatnego czosnku i klasycznego tymianku. Wszystkie je zamknęliśmy w kompozycji Przyprawy do grilla Knorr 100% Natural, dzięki której bez głowienia się nadasz mięsom z grilla niesamowitego charakteru.

Przyprawa do ryb Knorr 100% Natural

Przyprawa do ryb Knorr 100% Natural

Aby Twoje ryby smakowały autentycznie, postaw na naturalne przyprawy. Mieszanka mielonej gorczycy, orzeźwiającej bazylii, klasycznego rozmarynu oraz nadającego pikanterii czosnku to idealne rozwiązanie. Znajdziesz je w Przyprawie do ryb Knorr 100% Natural.

Przyprawa do frytek i ziemniaków Knorr 100% Natural

Przyprawa do frytek i ziemniaków Knorr 100% Natural

Koniec z nudnymi frytkami i pieczonymi ziemniakami! Stworzyliśmy kompozycję aromatycznego czosnku, słodkiej papryki i świeżo mielonego białego pieprzu, która ożywi smak Twoich ziemniaczanych dodatków do dań. Oto ona: Przyprawa do frytek i ziemniaków Knorr 100% Natural.

Serię przypraw Knorr 100% Natural stworzyliśmy dla nowej generacji szefów kuchni – tych, którzy cenią nie tylko wyśmienity smak potraw i najwyższą jakość, ale także autentyczność pochodzenia składników, naturalność smaku oraz kuchenne eksperymenty. Sprawdź nową ofertę i przekonaj się, że mniej znaczy więcej.